Projektowanie stron WWW, Toruń Strona startowa    Projektowanie stron WWW, Toruń Dodaj do ulubionych     Projektowanie stron WWW, Toruń DRUKUJ

Pracujące blogi


System jaki napisałem pozwala użytkownikom na zakładanie własnych blogów. Za jego pomocą użytkownik może zarejestrować się w systemie przez co zostanie mu przydzielone konto do obsługi własnego blogu. Ma możliwość pisania własnych artykułów, zakładania galerii zdjęć, moduł księgi gosci i moduł pogody (moduł pogody równiez napisany przeze mnie), profil użytkownika wraz z możliwością decydowania o danych które będą ukryte badź widoczne.
Po stronie administracyjnej istnieje mozliwość dodawania nowych modułów do systemu. Łatwość w dopasowaniu do danej tematyki (zmiana obrazka logo i obrazka tła, przeróbka CSS oraz zmiana opisów wartości stałych w wersji słownikowej. Struktura zapisana w jednym miejscu pozwala na ewentualną szybką zmianę całego układu blogu i łatwą aktualizację wszystkich blogów (blogi użytkowników same pobiorą aktualną wersję). Obecnie system dopasowany jest do pracy z dwoma serwisami internetowymi:

Aktywne systemy blogów