Projektowanie stron WWW, Toruń Strona startowa    Projektowanie stron WWW, Toruń Dodaj do ulubionych     Projektowanie stron WWW, Toruń DRUKUJ

Trochę o mnie

 
Projektowanie stron internetowych                 Praca zawodowa                 Praca naukowa

 

 

     W latach 1993 - 1998 ukończyłem studia magisterskie w dziedzinie astronomii zaczynając na Uniwersytecie Wrocławskim we Wrocławiu a następnie przenosząc się na Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu gdzie w 1998 roku otrzymałem tytuł magistra astronomii.

     W 1998 roku podjąłem pracę w Centrum Astronomii UMK. W tym samym czasie (równolegle do pracy zawodowej opisanej w drugiej zakładce) stworzyłem i opiekowałem się stronami internetowymi KRa CA UMK oraz oddziału Solidarności przy UMK.


     Pomijając mniejsze projekty (strony domowe, strony dla grup naukowych itp) w roku 2004 powstał pierwszy z serii serwis internetowy http://twoja-ciaza.com.pl a następnie w doku 2005 drugi z serii http://twoj-niemowlaczek.com.pl. W roku 2006 dołączył do tego grona trzeci serwis http://twoja-dziecina.com.pl

     W kwietniu 2010 roku te trzy serwisy zostały połączone w jeden duży portal pod wspólna nazwą "Twoja Ciąża" i została utworzona Spółka zoo, której byłem prezesem, pod tą samą nazwą. Spółka istniała formalnie do kwietnia 2011 roku. Po jej rozwiązaniu na nowo portal został rozseparowany do trzech osobnych serwisów z czego 2 pierwsze obecnie działają a trzeci (Twoja Dziecina) niebawem wystartuje.


     W latach 2006 - 2010 byłem włascicielem firmy komputerowej WawoNet. Działalność była skupiona typowo pod projektowanie stron internetowych. W jej ramach (wspominając tylko te większe projekty) istniały 3 strony z serii dzieci oraz strona Firmy zajmującej się sprzedażą silników elektrycznych i oficjalna strona fanów gry RPG prowadzonej w czasie rzeczywistym:     Napisałem również 2 strony dla dwójki niepełnosprawnych dzieci (obecnie są to strony w ich posiadaniu):


     Od roku 2005 do chwili obecnej pracuję również w Zakładach Doskonalenia Zawodowego w Toruniu na stanowisku lektor/wykładowca prowadząc szkolenia dla osób pracujących oraz dla osób bezrobotnych z zakresu "Tworzenie stron internetowych"

     W roku 2010 stworzyłem również portal "Kobietą Być" składający się z trzech dużych części tematycznych oraz poradnik do gry internetowej The West.

     Od stycznia 2011 roku do 6 stycznia 2012 pracowałem w firmie komputerowej Concept Intermedia na stanowisku web developer oraz pomoc techniczna. Do moich obowiązków należało tworzenie serwisów internetowych za pomocą CMS-a oraz usuwanie i naprawianie awarii występujących podczas obsługi stron WWW klientów firmy.

     Od 9 stycznia 2012 pracuję w Urzędzie Miasta Torunia Wydział Informatyki na stanowisku Inspektor ds wdrożeń informatycznych.

     P.S. Doświadczenie zawodowe poza projektowanie stron www można przeczytać w części Praca zawodowa

     Istotne umiejętności: Język programowania C/C++, Fortran77, programowanie dla sieci w architekturze klient-serwer, umiejętność administracji systemami unixowymi, biegła obsługa systemów unixowych i windowsowych jak i internetu, HTML/XHTML, CSS, PHP, JavaScript, SQL.